Dzisiaj jest 2 sie 2021, 08:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Netgear R6220 i problem z minidlna
Użytkownik

Mam następujący problem z Netgear R6220 działającym na oryginalnym sofcie; jakikolwiek podpięty dysk po USB, po utworzeniu przez serwer minidlna bazy plików o wielkości 9.5 MB na dysku USB, przestaje dalej skanować pliki a sam router przestaje odpowiadać - pomaga tylko restart. Próbowałem z różnymi wersjami oryginalnego softu lecz za każdym razem jest to samo. Po wywołaniu przez przeglądarkę serwera minidlna identyfikuje się on w wersji 1.0.26 natomiast w źródłach https://kb.netgear.com/2649/NETGEAR-Ope ... ammers-GPL znalazłem nowszą wersję 1.2.1. Nie wiem dlaczego w producent stosuje oficjalnym oprogramowaniu starszą wersję.

Nie mam większego a praktycznie żadnego pojęcia o tworzeniu obrazów z dostępnych źródeł stąd też moje pytanie; czy jest możliwość aktualizacji minidlna do wersji 1.2.1 na działającym routerze (przez telnet?) czy też pozostaje jedynie stworzenie obrazu do wgrania? Jeśli tak, to jak to zrobić?

Mam nadzieję czy też łudzę się że aktualizacja rozwiąże mój problem.

Próbowałem z OpenWRT jednakże było więcej problemów niż korzyści, ciągłe restarty, problemy z wifi.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]