Dzisiaj jest 23 lut 2020, 14:04

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DD-WRT na TL-WDR3600 MAC zamiast SSID
Użytkownik

Witam. Sprawa wygląda tak posiadam router TL-WDR3600 przebywam za granicą i korzystam z sieci FON, w okolicy jest wiele punktów dostępu z którymi mogę się połączyć. Lecz mam bardzo denerwujący problem mianowicie dd-wrt łączy mnie z AP z najgorszym sygnałem, choć pod tą samą nazwą jest wiele lepszych punktów dostępowych, widzę po adresie MAC że wybieram ten konkretny a router łączy z jakimś losowym o tej samej nazwie innym MAC i gorszym sygnałem.

Czy dałoby się przez jakąś komendę albo jakiś mod żebym wpisał zamiast SSID adres MAC punktu dostępu?
Czy może lepiej zaopatrzyć się w jakąś substancję popaść w depresję, nerwicę, arytmię, bezdech i przestać korzystać z internetu?

Przy programach typu Skype jakość sygnału ma naprawdę duże znaczenie.

Dziękuję za pomoc.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DD-WRT na TL-WDR3600 MAC zamiast SSID
Użytkownik
Awatar użytkownika

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Client_Mode

On that same tab set the Wireless Network Name (SSID) to exactly the same SSID as your primary router you will be connecting to over wireless. Make sure spelling and capitalization match. Note: If there are multiple routers broadcasting the same SSID, and you would like to connect to a specific one (IE, the primary router, instead of the repeater), enable MAC Filtering on the Wireless Tab, and add the MAC Address of the correct Access Point. The MAC Address can be found on the "Site Survey" page, linked from the "Wireless" Sub-tab of the "Status" Tab. - Conjur

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.